Výsledky soutěží
2CL-východ DIVIZE D Krajský přebor Okresní přebor 1A. třída 1B. třída 2A. třída 2B. třída 2C. třída 2D. třída :: Adresář klubů ::
Oficiální partner
Hlavní menu
Partneři webu
Orlický týdeník
Futsal SOKOLOV
Editor PSPad
Svět hostingu
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!

Kontakty
webmaster:
J@san
E-mail: votrok.jasan@post.cz
ICQ status ICQ: 191-181-218
Skype SKYPE: votrokjasan

organizace soutěží:
Jaroslav Štěrba
E-mail: jaroslav.sterba99
@tiscali.cz
Tel.: 495 581 249
Tel.: 603 897 474
Vyhledávání
Vyhledat text

Podrobné výsledky
Menu: Celkové tabulky Domaxvenku Střelci Brankáři Fair play Rozpis

Okresní přebor: Jaro-2021/2022
Datum aktualizace: 2022-06-19
Výsledky zápasů
DatumČasDomácí - HostéSkórePol.Inf.
16. KOLO
03.0408:00VERTIGO HOLOHLAVY - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
03.0408:00ROYAL TEAM - DUARIG5:61:3|I|
Nguyen 3,Filipi 2 - Čejchan 2,Jiruška 2,Jansa,Podrazil M.
02.0408:00INTER - SK OREB7:03:0|I|
Lamka 2,Štěrba R. 2,Carazo,Obst,Šefara -
03.0409:00BLACK STARS - ŠNORCHL/BROCCOLI2:121:7|I|
Friedl,Mareček K. - Mrštík 3,Marek 2,Nosek 2,Šimůnek 2,Bouška,Keprta,Zezulka
02.0409:00AERO - REDS5:62:5|I|
Hejzlar Pa. 2,Richter Mir. 2,Müller - Matyásko 2,Kořínek,Nosek,Přiklopil,Svatoň I.
02.0410:00VESELÁ ŠATNA - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA6:22:1|I|
Janošič 3,Kocek,Mottl,Weisser - Kulhánek,Vojáček
03.0410:00CZECHMILL - FUGAS/FLAMENGO"C"4:82:5|I|
Veis M. 2,Řehůřek V.,Veis R. - Lenfeld 3,Trutnovský V. 2,Peer,Steiner,Špaček Petr
02.0411:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - VENCA3:51:3|I|
Podaný 2,Rákosník - Neradílek L. 2,Čihák P.,Němec,Tykva M.
17. KOLO
09.0409:00ŠNORCHL/BROCCOLI - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI9:32:2|I|
Šimůnek 3,Bouška 2,Doubic 2,Mrštík 2 - Podaný 2,Želiezko ml.
09.0409:00VENCA - VESELÁ ŠATNA5:24:1|I|
Petr M. 2,Neradílek L.,Tykva M.,Žumar - Janošič,Kavka T.
09.0410:00ROYAL TEAM - VERTIGO HOLOHLAVY3:71:3|I|
Filipi,Kopta,Zounar - Škarytka J. 4,Votrubec J. 2,Bajer
09.0410:00INTER - CZECHMILL9:55:2|I|
Carazo 3,Lamka 3,Obst 2,Rederer - Veis Z. 2,Řehůřek E.,Veis M.,Vokál
09.0411:00SK OREB - BLACK STARS6:54:2|I|
Mencl 2,Nunvář 2,Odstrčilík,Žďárský F. - Hladík F. 3,Luňák,Mači Jan
09.0412:00REDS - FUGAS/FLAMENGO"C"6:21:1|I|
Matyásko 3,Bauer,Matějka L.,Opolský - Křemenák,Trutnovský R.
09.0412:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
09.0412:00DUARIG - AERO6:14:0|I|
Hladílek 3,Jansa,Podrazil M.,Šplíchal - Müller
18. KOLO
23.0408:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - SK OREB1:40:2|I|
Humpula - Farský,Filák,Mencl,Nunvář
23.0409:00AERO - VERTIGO HOLOHLAVY1:71:2|I|
Hejzlar Pa. - Daněk L. 3,Jaborník,Kadlec,Mikunda,Škarytka J.(ŽK-Jaborník(VER) )
23.0410:00REPRO"B" - VENCA0:50:5|I|
KONTUMACE
23.0410:00FUGAS/FLAMENGO"C" - DUARIG8:24:0|I|
Foff 3,Melek 2,Trutnovský V. 2,Trutnovský R. - Jansa,Podrazil M.
23.0409:00ROYAL TEAM - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA4:62:1|I|
CashBack,Jymi Duong,Materna,Tony - Kulhánek 2,Novotný M. 2,Šrámek,Štohanzl
23.0412:00CZECHMILL - REDS2:70:1|I|
Veis M. 2 - Pleskot 3,Matějka L. 2,Opolský 2
10.0412:00BLACK STARS - INTER0:30:2|I|
Carazo,Lamka,Obst
23.0410:00VESELÁ ŠATNA - ŠNORCHL/BROCCOLI5:92:5|I|
Mottl 2,Janošič,Javorský,Weisser - Martínek 3,Šimůnek 3,Jedlička,Nosek,Zezulka
19. KOLO
24.0408:00INTER - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI10:16:0|I|
Carazo 3,Lamka 3,Mači Jan,Obst,Rederer,Šefara - Řada
07.0508:00VERTIGO HOLOHLAVY - FUGAS/FLAMENGO"C"4:51:1|I|
Votrubec D. 3,Brom - Steiner 2,Němeček,Špaček Petr,Trutnovský V.(ŽK-Steiner,Macej(FUG) )
24.0409:00SK OREB - VESELÁ ŠATNA7:31:2|I|
Nunvář 3,Filák 2,Jurček,Váša - Mottl 2,Kavka O.
24.0410:00VENCA - ROYAL TEAM12:24:1|I|
Neradílek L. 3,Netík 3,Obermajer P. 2,Petr L.,Petr M.,Tykva M.,Tykva Š. - Tomáš,Zounar
30.0410:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - AERO12:57:2|I|
Čapek 3,Ležík M. 3,Novotný J. 2,Bláha F.,Hofmeister,Kulhánek,Novotný M. - Ondráček 2,Hejzlar Pa.,Hejzlar Petr,Miklošin J.
24.0411:00BLACK STARS - CZECHMILL0:50:5|I|
KONTUMACE
24.0411:00ŠNORCHL/BROCCOLI - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
24.0411:00DUARIG - REDS3:41:2|I|
Jansa,Jiruška,Podrazil M. - Fiala 2,Matyásko,Opolský
20. KOLO
01.0509:00REDS - VERTIGO HOLOHLAVY7:44:1|I|
Janoušek J. 5,Matyásko 2 - Votrubec J. 2,Kadlec,Votrubec D.
01.0509:00REPRO"B" - SK OREB0:50:5|I|
KONTUMACE
01.0510:00AERO - VENCA4:81:4|I|
Král 3,Hejzlar Petr - Neradílek L. 5,Studýnka 2,Petr L.
01.0510:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - BLACK STARS5:05:0|I|
KONTUMACE
01.0509:00ROYAL TEAM - ŠNORCHL/BROCCOLI4:121:2|I|
CashBack 2,Jymi Duong,Tony - Mrštík 4,Havrda 3,Etflaiš 2,Kralovič,Martínek,Zezulka
01.0511:00VESELÁ ŠATNA - INTER3:91:4|I|
Hataš,Hodač,Kocek - Lamka 2,Obst 2,Pospíšil O. 2,Štěrba M. 2,Mači Jan
01.0509:00FUGAS/FLAMENGO"C" - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA13:35:3|I|
Melek 4,Foff 3,Trutnovský R. 2,Trutnovský V. 2,Lenfeld,Špaček Petr - Šrámek 2,Ležík M.
01.0513:00CZECHMILL - DUARIG7:23:2|I|
Veis R. 5,Řehůřek V.,Šimera - Bitarovec,Jiruška
21. KOLO
07.0508:00BLACK STARS - VESELÁ ŠATNA0:50:5|I|
KONTUMACE
07.0509:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - REDS2:80:4|I|
Šrámek,Štohanzl - Janoušek J. 5,Černý,Matyásko,Opolský
07.0509:00SK OREB - ROYAL TEAM7:35:1|I|
Nunvář 3,Farský 2,Mencl 2 - Materna,Tony,Zounar(ŽK-Filipi(ROY) )
07.0509:00VERTIGO HOLOHLAVY - DUARIG16:510:1|I|
Mikunda 6,Daněk L. 3,Votrubec J. 3,Votrubec D. 2,Brom,Škarytka P. - Bitarovec,Bitarovec ml.,Čejchan,Jansa,Jiruška
07.0510:00VENCA - FUGAS/FLAMENGO"C"3:92:3|I|
Neradílek J.,Neradílek L.,Šorm - Špaček Petr 4,Lenfeld,Macej,Němeček,Trutnovský R.,Trutnovský V.(ŽK-Tošovský(FUG) )
07.0511:00ŠNORCHL/BROCCOLI - AERO3:02:0|I|
Šimůnek 2,Mrštík -
15.0509:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - CZECHMILL2:31:0|I|
Řada,Sedliský - Pleskot,Veis R.,Veis Z.
07.0512:00INTER - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
22. KOLO
08.0508:00AERO - SK OREB8:42:3|I|
Hejzlar Petr 2,Miklošin J. 2,Ondráček 2,Hejzlar Pa.,Král - Marek 2,Mencl 2
08.0509:00CZECHMILL - VERTIGO HOLOHLAVY3:71:5|I|
Řehůřek E. 2,Veis Z. - Votrubec D. 3,Mikunda 2,Brom,Škarytka J.
08.0510:00REPRO"B" - BLACK STARS0:50:5|I|
KONTUMACE
08.0510:00FUGAS/FLAMENGO"C" - ŠNORCHL/BROCCOLI9:44:1|I|
Lenfeld 3,Foff 2,Trutnovský R. 2,Trutnovský V. 2 - Mrštík 2,Nosek,Šimůnek
08.0511:00REDS - VENCA9:04:0|I|
Janoušek J. 3,Matyásko 3,Opolský 2,Fiala -
08.0511:00DUARIG - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA2:91:0|I|
Podrazil M.,Vrabec - Novotný J. 3,Šrámek 3,Matouš 2,Ležík M.
21.0512:00VESELÁ ŠATNA - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI5:41:0|I|
Kocek 2,Kavka O.,Valenta,Vykydal - Podaný 2,Hromádko,Novák M.(ŽK-Kocek(VES) )
08.0512:00ROYAL TEAM - INTER0:120:4|I|
Carazo 3,Obst 3,Mači Jan 2,Rederer 2,Štěrba R. 2
23. KOLO
14.0509:00VENCA - DUARIG5:84:3|I|
Petr L. 3,Neradílek L. 2 - Jansa 3,Podrazil M. 3,Bitarovec ml.,Čejchan
15.0510:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - VERTIGO HOLOHLAVY2:60:1|I|
Matouš,Šrámek - Škarytka J. 2,Votrubec D. 2,Jaborník,Kadlec
15.0511:00INTER - AERO7:11:1|I|
Štěrba R. 3,Matajsz 2,Carazo,Mači Jan - Ondráček
15.0511:00BLACK STARS - ROYAL TEAM0:50:5|I|
KONTUMACE
14.0511:00VESELÁ ŠATNA - CZECHMILL6:33:1|I|
Trojan 2,Benc,Jarkovský,Kavka O.,Tošovský - Veis Z. 2,Šimera
15.0512:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
15.0512:00REDS - ŠNORCHL/BROCCOLI7:33:0|I|
Janoušek J. 4,Matyásko 2,Svatoň I. - Bouška,Keprta,Nosek
29.0508:00SK OREB - FUGAS/FLAMENGO"C"0:100:5|I|
Foff 4,Kulhánek M. 2,Trutnovský R. 2,Lenfeld,Špaček Petr
24. KOLO
04.0610:00ŠNORCHL/BROCCOLI - DUARIG8:36:0|I|
Keprta 4,Bičiště 2,Bárta,Bouška - Lhotka 2,Bitarovec
22.0508:00FUGAS/FLAMENGO"C" - INTER8:14:1|I|
Foff 2,Peer 2,Trutnovský V. 2,Špaček Petr,Trutnovský R. - Mači Jan
22.0509:00CZECHMILL - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA5:71:4|I|
Vokál 3,Pleskot,Veis R. - Beránek 2,Hofmeister 2,Ležík M.,Matouš,Novotný M.(ŽK-Šimera(CZE) )
22.0509:00REDS - SK OREB6:43:2|I|
Janoušek J. 3,Kosař,Opolský,Svatoň I. - Farský,Mencl,Odstrčilík,Žďárský F.(ŽK-Kocourek(RED) )
21.0510:00VERTIGO HOLOHLAVY - VENCA6:04:0|I|
Votrubec D. 2,Daněk L.,Jaborník,Škarytka J.,Votrubec J. -
22.0510:00AERO - BLACK STARS5:05:0|I|
KONTUMACE
22.0511:00ROYAL TEAM - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI2:60:4|I|
Materna,Vašátko - Podaný 3,Humpula 2,Novák M.
22.0513:00REPRO"B" - VESELÁ ŠATNA0:50:5|I|
KONTUMACE
25. KOLO
28.0509:00SK OREB - DUARIG6:24:2|I|
Nunvář 3,Farský 2,Odstrčilík - Bitarovec,Podrazil M.
28.0510:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - AERO3:83:4|I|
Humpula,Novák M.,Špaček M. - Miklošin J. 3,Ondráček 2,Bartoš,Hejzlar Pa.,Hejzlar Petr
28.0510:00BLACK STARS - FUGAS/FLAMENGO"C"0:50:5|I|
KONTUMACE
29.0510:00ŠNORCHL/BROCCOLI - VERTIGO HOLOHLAVY4:13:1|I|
Bičiště 2,Zezulka 2 - Votrubec D.(ŽK-Jaborník(VER) )
28.0510:00VESELÁ ŠATNA - ROYAL TEAM3:02:0|I|
Kavka T.,Mottl,Prokeš -
28.0512:00VENCA - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA0:50:5|I|
KONTUMACE
28.0512:00REPRO"B" - CZECHMILL0:50:5|I|
KONTUMACE
28.0513:00INTER - REDS2:92:2|I|
Mači Jan 2 - Janoušek J. 3,Fiala 2,Kořínek 2,Matyásko,Svatoň I.
26. KOLO
04.0610:00VERTIGO HOLOHLAVY - SK OREB5:53:4|I|
Mikunda 2,Brom,Jaborník,Votrubec D. - Žďárský F. 2,Farský,Filák,Žďárský J.
04.0610:00FUGAS/FLAMENGO"C" - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI5:05:0|I|
KONTUMACE
04.0610:00ROYAL TEAM - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
04.0611:00REDS - BLACK STARS5:05:0|I|
KONTUMACE
04.0609:00DUARIG - INTER1:71:5|I|
Jansa - Rederer 3,Obst 2,Carazo,Zdeněk R.
04.0612:00AERO - VESELÁ ŠATNA7:103:4|I|
Hejzlar Petr 4,Hejzlar Pa. 2,Miklošin J. - Trojan 5,Mottl 3,Groul 2
04.0613:00CZECHMILL - VENCA7:141:7|I|
Veis R. 4,Řehůřek V. 2,Pleskot - Tykva M. 3,Žumar 3,Neradílek L. 2,Obermajer P. 2,Petr L. 2,Netík,Šorm
19.0610:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - ŠNORCHL/BROCCOLI9:115:2|I|
Ležík M. 4,Novotný M. 2,Kulhánek,Morávek O.,Novotný J. - Keprta 5,Etflaiš 4,Císař,Zezulka
27. KOLO
05.0608:00ROYAL TEAM - CZECHMILL5:102:4|I|
Smolko O. 2,CashBack,Materna,Tomáš - Veis R. 3,Řehůřek V. 2,Šimera 2,Veis Z. 2,Pleskot
05.0608:00REPRO"B" - AERO0:50:5|I|
KONTUMACE
05.0609:00INTER - VERTIGO HOLOHLAVY3:50:2|I|
Musil 2,Obst - Pohořálek 2,Votrubec D. 2,Daněk L.
05.0609:00BLACK STARS - DUARIG0:50:5|I|
KONTUMACE
05.0610:00SK OREB - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA5:70:4|I|
Odstrčilík 4,Žďárský F. - Kulhánek 2,Polanský P. 2,Ležík M.,Matouš,Novotný M.
05.0610:00ŠNORCHL/BROCCOLI - VENCA4:92:2|I|
Keprta 3,Zezulka - Havlíček 3,Neradílek L. 3,Netík,Šorm,Žumar
05.0611:00FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI - REDS2:151:5|I|
Humpula,Želiezko ml. - Zeman 6,Fiala 4,Janoušek J. 3,Kocourek,Svatoň I.
05.0612:00VESELÁ ŠATNA - FUGAS/FLAMENGO"C"3:150:6|I|
Hron,Mottl,Tošovský - Foff 4,Lenfeld 4,Jedlička P. 3,Kulhánek T. 2,Chmelař,Trutnovský V.
28. KOLO
11.0608:00REDS - VESELÁ ŠATNA16:68:1|I|
Matyásko 7,Janoušek J. 6,Zeman 2,Matějka L. - Mottl 3,Tošovský 2,Valenta
11.0609:00VENCA - SK OREB0:50:5|I|
KONTUMACE
11.0609:00AERO - ROYAL TEAM4:102:4|I|
Ondráček 3,Hejzlar Petr - Filipi 5,CashBack 2,Eppich L. 2,Alex Nguyen
11.0609:00VERTIGO HOLOHLAVY - BLACK STARS5:05:0|I|
KONTUMACE
11.0610:00FUGAS/FLAMENGO"C" - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
11.0611:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - INTER2:61:3|I|
Novotný J.,Vojáček - Rederer 2,Carazo,Musil,Obst,Vyleťal
11.0612:00DUARIG - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI5:11:1|I|
Podrazil M. 4,Jansa - Novák M.
11.0612:00CZECHMILL - ŠNORCHL/BROCCOLI3:52:2|I|
Pleskot,Řehůřek E.,Veis M. - Jandík 3,Berger 2
29. KOLO
12.0610:00INTER - VENCA4:23:0|I|
Carazo 2,Bureš V.,Obst - Neradílek J.,Neradílek L.(ŽK-Obst,Štěrba M.(INT) Neradílek J.(VEN) )
12.0610:00VERTIGO HOLOHLAVY - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI10:23:2|I|
Kadlec 4,Bajer 2,Pohořálek 2,Daněk L.,Votrubec J. - Humpula,Špaček M.
15.0511:00ROYAL TEAM - FUGAS/FLAMENGO"C"2:161:10|I|
CashBack,Kopta - Foff 3,Křemenák 3,Němeček 3,Trutnovský R. 3,Jedlička P. 2,Peer 2
12.0610:00AERO - CZECHMILL7:95:4|I|
Hejzlar Pa. 3,Hejzlar Petr 2,Ondráček 2 - Veis Z. 3,Pleskot 2,Šimera 2,Veis R. 2
12.0612:00SK OREB - ŠNORCHL/BROCCOLI5:42:2|I|
Žďárský F. 3,Filák,Žďárský J. - Etflaiš 2,Jedlička 2
12.0612:00BLACK STARS - OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA0:50:5|I|
KONTUMACE
12.0613:00VESELÁ ŠATNA - DUARIG3:51:4|I|
Dušek,Kocek,Mottl - Jansa 3,Jiruška 2
12.0613:00REPRO"B" - REDS0:50:5|I|
KONTUMACE
30. KOLO
18.0608:00DUARIG - REPRO"B"5:05:0|I|
KONTUMACE
18.0609:00ŠNORCHL/BROCCOLI - INTER7:51:3|I|
Etflaiš 2,Marek 2,Bouška,Keprta,Ryba - Štěrba R. 3,Rederer 2(ŽK-Mrštík(ŠNO) )
18.0609:00VESELÁ ŠATNA - VERTIGO HOLOHLAVY0:50:5|I|
KONTUMACE
18.0610:00FUGAS/FLAMENGO"C" - AERO12:46:2|I|
Trutnovský R. 4,Křemenák 2,Němeček 2,Špaček Petr 2,Chmelař,Kulhánek M. - Hejzlar Petr 2,Hátle D.,Hejzlar Pa.
18.0610:00VENCA - BLACK STARS5:05:0|I|
KONTUMACE
18.0611:00REDS - ROYAL TEAM7:35:1|I|
Matyásko 3,Janoušek J. 2,Ponikelský M. 2 - Maiko Tran 2,CashBack
18.0612:00OREL"B"/SLEPÝ STŘEVA - FRANTIC/NOČNÍ JEZDCI5:05:0|I|
KONTUMACE
18.0614:00CZECHMILL - SK OREB4:122:4|I|
Veis R. 2,Pleskot,Řehůřek E. - Mencl 6,Odstrčilík 4,Filák,Váša
Pro podrobnosti klikněte na |I|
index | 1-10 | následující | Celkem 371 článků

Aktualizace
Jaro-2021/2022
Soutěž Datum
Krajský přebor-19.06.22
Okresní přebor-19.06.22
1A.třída-19.06.22
1B.třída-19.06.22
2A.třída-není
2B.třída-není
2C.třída-není
2D.třída-není
Tabulky
Okresní přebor
1.VERTIGO HOL...79
2.FUGAS/FLAME...79
3.REDS73
4.INTER59
5.OREL"B"/SLE...57
6.ŠNORCHL/BRO...52
7.VENCA52
8.SK OREB47
9.AERO36
10.DUARIG35
11.CZECHMILL32
12.VESELÁ ŠATNA31
13.ROYAL TEAM30
14.FRANTIC/NOČ...21
15.REPRO"B"14
16.BLACK STARS13
Statistiky přístupů

Denní

01234567891011121314151617181920212223
Průměr: 39.5
Max: 58 (9. hod.)

Měsíční

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Průměr: 56.5
Max: 1121 (1.7.2022)

Online: 19 uživatelů

Online čtenáři
nikdo
Viki
14:17 - 31.5.
Ahoj, nově založený tým hledá od příští sezóny brankáře. Začneme hrát v 1A. třídě a hrajeme to jen...

Michal Pabišta
17:28 - 27.4.
Ahoj, AC Aero hleda 2-3 hrace, krteří budou chodit pravidelne hrat 737126921

smied
10:44 - 15.6.
Pro následující sezónu 21/22 sháníme (Camelot 1.A) 2-3 hráče, případně tým na sloučení.
Počasí

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server